Forum Gildii The Team Of Legends


#1 2008-08-07 20:20:48

Grana

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-07-11
Posty: 7
Punktów :   

cos nie tak

czy mi sie zdaje czy to jest forum gildi? bo na to nie wyglada jak narazie ;/ niestety. z tego co widzialem na forach innych gildi w innych grrach to ludzie pisali post za postem tutaj jedynie przedstawilismy sie to juz na PLemionach wiecej pisza ;/ ludzie co z wami no zacznijcie rozmawiac wiem ze w grze sie rozmawia i o wszystkim sie wie no ale mozna zamiescic jakies wieksze osiagnieca czlonkow naszej gildi moze jestem nudny ale ja tak uwazam i sory jezeli kogos tym wkur... . zapowiedzi instancji mozna pisac jakis dzinnik wowa pisac albo cos w tym rodzaju pomyslce troche forum ddo tego wlasnie jest czyz nie i trzeba kazdemu czlonkowi ktory jeszcze nie zapisal sie na naszym forym podac adres i wogole powiedziec ze cos takiego istnieje bo ja dowiedzialem sie przez przypadek xd dobra koniec marudzenia na dzis pozdro HORDZIĄTKA

Nooooob Grana xd

Offline

 

#2 2008-08-11 20:58:33

Parowa

Użytkownik

Skąd: Czewa xD
Zarejestrowany: 2008-07-25
Posty: 5
Punktów :   

Re: cos nie tak

Grana dobrze mówi. Trzeba ożywić to forum, w końcu się Bognar namęczył żeby je stworzyć a tu się nic nie dzieję ;/


http://www.wowsignature.com/upload/sign-Parowapl.png?

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.darkrolepley.pun.pl www.pudelekphenian.pun.pl www.esperanna.pun.pl www.wodbo.pun.pl www.playwwe.pun.pl